شرکت پیش تنیده آبان 

تلفن : 02188569811 

 شماره واتس آپ و تلگرام : 09352454612

آشنایی با شرکت TEST Post-Tensioning

logo new

 

 

  

شرکت "TEST Post-Tensioning Ltd " در سال 1998 تاسیس شد و دفتر مرکزی این شرکت در تایپه تایوان واقع شده است. این شرکت با سابقه بیش از دو دهه ارائه محصولات با کیفیت بالا و خدمات برای ساخت پل مشغول به فعالیت می باشد ، در ضمن اخیرا نیز دامنه محصولات خود را به تولید قطعات ضد لرزه ای (انواع دمپرها) برای ساخت پل و ساختمان گسترش داده است. این شرکت به طور مداوم بهترین راه حل را برای تولید محصولات بصورت ODM / OEM را ارائه می دهد.

این شرکت "TEST Post-Tensioning Ltd " عرضه کننده و تولید کننده مصالح پیش تنیدگی ، انواع نئوپرن، LRB و HDRB، درز انقطاع، میلگرد های پرمقاومت، دمپر، Form Traveler ، و سیستم های مهندسی برای پروژه های خاص.

این شرکت عرضه کننده این محصولات نه تنها برای پروژه های موجود در کشورتایوان، بلکه عرضه کننده تمام این محصولات ODM / OEM برای پروژه های در خاورمیانه، استرالیا، نروژ، فرانسه، هنگ کنگ ،ایران و غیره می باشد. این محصولات با کیفیت برترعرضه شده و می توانند استانداردهای مختلف و درخواست های ویژه مختلف را برآورده سازند. این شرکت دائما کیفیت محصولات خود را از جنبه فنی و کیفی بهبود می بخشد تا زمانی که بهترین خدمات و محصول را ارائه کند.

این شرکت با بازبینی های گسترده و با تجربه سالها همکاری با تیم های فنی اروپایی، می تواند یک راه حل کاملا مناسب بر اساس مشکلات فنی و یا نیاز مشتریان در مرحله طراحی یا ساخت ارائه دهد.

شرکت "TEST Post-Tensioning Ltd " در سال 2012 موفق به کسب استاندارد ISO 9001 شد و به طور مداوم تا رسیدن به مرحله اخذ استاندارد ISO 9001-2015 کیفیت خود را ارتقا خواهد داد.

در تولید محصول چه بروش ODM و یا چه به روش OEM کیفیت اولویت اول ماست.

شرکت "TEST Post-Tensioning"یک شرکت سرمایه گذاری مشترک با شرکتETIC FAR EAST Engineering & Machinery    می باشد تا تکنولوژی پیشرفته موجود در یک شرکت انگلیسی نیز باعث افزایش کیفیت این شرکت باشد.

 

برخی از مدارک فنی یا استانداردهای اخذ شده توسط شرکت "TEST Post-Tensioning":

 

تاییدیه شرکت پیش تنیده تست