شرکت پیش تنیده آبان 

تلفن : 02188569811 

 شماره واتس آپ و تلگرام : 09352454612

معرفی شرکت پیش تنیده آبان

 

شرکت پیش تنیده آبان در سال 1394 تاسیس گردید، اما فعالیت اجرایی مدیران این شرکت از سال 1380 تا کنون می باشد. نزدیک به دو دهه فعالیت مدیران این شرکت باعث ایجاد تیم تخصصی از مهندسین و کارگران در این شرکت شده، که به صورت کاملا اختصاصی در زمینه پیش تنیدگی فعالیت می نمایند و در این زمینه جزء شرکت های با تجربه محسوب می شوند.

 

خدمات این شرکت شامل چهار بخش اصلی زیر می باشد:

 -طراحی انواع سازه های بتنی و پیش تنیده

-اجرای سازه و اسکلت های بتنی و سقف پیش تنیده

-تامین و فروش مصالح پیش تنیدگی(شامل استرند ،انکوریج و غلاف و ...)

-تامین و فروش مصالح پایدارسازی و مهار خاک (انکراژ) و تامین و فروش مصالح ساخت پل های پیش تنیده

 

1-طراحی انواع سازه های بتنی و پیش تنیده

خدمات طراحی ارائه شده توسط این شرکت شامل طراحی سازه و فونداسیون و سقف پیش تنیده ، طراحی پل ، طراحی سازه های نگهبان و طراحی سیستم های ترمیمی و مقاومت دهنده توسط پیش تنیدگی می باشد.

لازم به ذکر است تمام عملیات طراحی توسط مجربترین و با سابقه ترین مهندسین فعال در بخش سازه های پیش تنیده انجام می گردد و به وسیله بروزترین و با کیفیت ترین نرم افزار های مربوطه مانند ETABS و ADAPT مورد تحلیل قرار خواهد گرفت.

در ضمن این شرکت قادر به اصلاح نقشه های معماری کارفرمایان محترم با توجه به توانایی های گسترده سقف پیش تنیده در جهت افزایش تعداد پارکینگ و کاهش ارتفاع ساختمان و دیگر اصلاحات فنی سازه می باشد.

2-اجرای سازه و اسکلت های بتنی و سقف پیش تنیده

تیم اجرایی این شرکت شامل دو بخش اصلی اجرای اسکلت و اجرای سقف می باشد ،که هر دو تیم از مجربترین مهندسین و کارگران این صنعت می باشند.

تیم اجرای اسکلت شرکت پیش تنیده آبان دارای امکاناتی از جمله هزاران متر قالب و جک و دستگاههای مخصوص خم و برش آرماتور و انواع کانکس جهت استقرار در کارگاه می باشد. با توجه به نزدیک به دو دهه فعالیت این تیم در بخش اجرای اسکلت بتنی پیش تنیده و آشنایی کامل با تمامی زوایای پنهان و آشکار صنعت پیش تنیدگی، این تیم یکی از مجربترین اجرا کنندگان اسکلت بتنی پیش تنیده در سطح کشور محسوب می شود.

در ادامه قابل ذکر است تیم تخصصی اجرای عملیات پیش تنیدگی این شرکت نیز با حدود دو دهه سابقه و فعالیت در تمام زمینه های صنعت پیش تنیدگی از جمله ساختمان ، پل و ... از زبده ترین گروه های اجرای پیش تنیدگی می باشند.

3-تامین و فروش مصالح پیش تنیدگی(شامل استرند ،انکوریج و غلاف و ...)

اولین هدف و شعار اصلی شرکت پیش تنیده آبان "کیفیت" می باشد. با توجه به این موضوع این شرکت قائل به محصولات داخلی و سهل الوصول نبوده و هیچ مرزی در تهیه محصولات مورد نیاز خود از اقصی نقاط جهان ندارد.

در همین راستا انبار این شرکت بطور مداوم انباشه از محصولات شرکت های معتبر بین المللی فعال در زمینه پیش تنیدگی از جمله تیکسا اسپانیا ، فاپریچلا پرتغال ،گلوبال چین ، شورلاک آمریکا ، تی ام اس انگلستان و ... می باشد.

در ضمن در سال 1396 شرکت پیش تنیده آبان به نمایندگی شرکت تست پست-تنشنینگ (Test post-tensioning) در ایران منصوب شده است. قابل ذکر است شرکت مذکور یکی از برند های معتبر در زمینه پیش تنیدگی می باشد و دفتر و کارخانه ی این شرکت معظم در شهر تایپه ی کشور تایوان واقع می باشد. از محصولات این شرکت می توان به انواع تجهیزات پیش تنیدگی و درز انقطاع پل و انواع دمپرها اشاره نمود.

4-تامین و فروش مصالح پایدارسازی و مهار خاک (انکراژ) و تامین و فروش مصالح ساخت پل های پیش تنیده

 

 

 

مطالب مرتبط:

1-آشنایی با سقف پیش‌تنیده

2-مزایای سقف پیش تنیده

3- مقایسه کامل سقف های پیش تنیده و کوبیاکس